Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego "Alchemik" - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 08.05.2024, 11:27

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego "Alchemik"

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie "Alchemik" w kategorii Adept.  Mikołaj Łyjak, uczeń naszej szkoły, osiągnął maksymalną ilość punktów (33 punkty), co zapewniło mu zwycięstwo.

logo konkursu

Wysoki wynik osiągnęły również Maria Czapla zdobyła 28 punktów, a Aleksandra Mystowska - 27 punktów,.

Pozostałe wyróżnione osoby to: Julia Mucha 8a, Karol Bis 7a, Urszula Rymarczyk 7f, Michalina Wojciechowska 7f, Lena Stajszczak 7f.

W konkursie wzięło udział łącznie 25 uczniów z naszej szkoły, reprezentujących klasy siódme i ósme.

Gratulujemy naszym uczniom wyjątkowych osiągnięć i dziękujemy im za reprezentację naszej szkoły w konkursie!