Osiągnięcia uczniów - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Article heading icon

Osiągnięcia uczniów

Konkursy klas I-III

Konkursy klas I-III

Data

Nazwa konkursu i koordynator

Kategoria

Wyniki

18.04.2024r. -25.04.2024r

Świetlicowy konkurs „Mam Talent”


M. Donica

P. Kopcińska – Wójcik

M. Kucharzyk

D. Serafin
 

kl. I-III

I miejsce
D. Rubczewska 2f

II miejsce
K. Pietraś 2f
A. Irańska 2f

III miejsce
F. Deneka 2a
O. Walczyna 1d

Wyróżnienia:
P.Kosior, M. Sobieszek 1a
H. Styczyńska 2f
G.Ziembowicz, Z. Iwaniak 2e
P. Jarząbek 1f

04.03.2024r.

Szkolny konkurs plastyczny 
 "Dinozaury jak żywe” 

M. Donica 

E. Bogut B. 

P. Kopcińska-Wójcik

 

I miejsce:

A. Stypuła 1f
H. Adamowicz 1 f
K. Adamowicz 3 a

II miejsce:

J. Kostka 3.a
B. Gąbka 1 a
K. Strokoń 3 c

III miejsce:

W. Kryczka 3 c
J. Wojnowski 1 b
L. Grzywaczewska 3 c
J. Grysińska 2 a


Wyróżnienie:

P. Bobyk 2 a
B. Mulawka 3 c
N. Kowalik 1 a J. Pietrzak 2 d
A. Kaniuga 2 e
M. Hendzel 2 b
A. Strojek 3 c

12.01.2024  

Konkurs Świetlicowy “Moje Święto Niepodległości”

  • M. Donica
  • D. Szczepiński
  • J. Kutnik
  • D. Ocias

Ogólna

I miejsce

  • A. Irańska 2f

II miejsce

  • E. Dumała 1f

III miejsce

  • M. Olszak 2b

Wyróżnienia:

  • J. Plińska 2b
  • L. Bobyk 2b
  • P. Bobyk 2a

17.11.2023 

"Moja ulubiona postać z bajki"
(M. Donica, M. Brzyszko, D. Serafin, E. Bogut)

ogólna

I miejsce:

  • J. Wojanowski 1b
  • B. Łubianka 1b
  • A. Mazuś 2a
  • M. Olszak 2b
  • A. Jurak 3b
  • J. Zgórska 3a

II miejsce:

  • E. Margol 1a
  • N. Morlo 1d
  • K. Głębicka 2e 
  • G. Czech 3a
  • K. Adamowicz 3a

III miejsce:

  • A. Pizoń 1a
  • A.Mazuś 2a
  • M. Martyniak 2 SP nr 24 w Lublinie
  • B. Dyrda 3b
  • M. Klocek 3a

Wyróżnienie:

  • A. Stypuła 1f
  • M. Siweic 1f
  • M. Bloch 1c
  • Z. Kowalska 1b
  • K. Wilgocka.1a
  • P. Chłpoek 2b 
  • L. Donkhlova 2 SP nr 24 w Lublinie
  • J. Kostka 3a
  • Karolina K. 3a
  • Sz. Maleszyk.3b
  • M. Dąbrowska 3e
  • G. Ziętek 3f M. Chwil 3e

30.10.2023

Szkolny Konkurs “Magiczny Lublin jesienią”
(D. Serafin, E. Bogut, M. Brzyszko, A. Karpińska, M. Donica)

Ogólna

I miejsce:

  • A. Stypuła 1f

II miejsce:

  • M. Olszak 2b
  • M. Portka 2c

III miejsce:

  • M. Olszak 2f
  • M. Dąbrowska 3e

Wyróżnienia :

  • K. Fuchs 3d
  • J. Wojnowski 1b
  • Sz. Maleszyk 3b
  • K. Karpiuk 2f
  • M. Stankiewicz 1e

Konkursy szkolne

Data Nazwa konkursu i koordynator Kategoria Wyniki
07.03.2024r. Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii" Klasy II

I miejsce 

A. Kopacz 2a

A. Lebiedowicz 2a

II miejsce 

K. Karpiuk 2f

J. Piskorska 2c

R.Rybak 2d

III miejsce 

G. Ziembowicz 2e

J. Komorowska 2a

    klasy 3

I miejsce

W. Pruszkowska 3a

II miejsce

K. Strokoń 3c

III miejsce

Sz. Wnuk  3d

M. Strojek 3a

26.01.2024

Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego
P. Kargul

M. Donica

Ogólna

I miejsce

  • F. Krawiec 3a

II miejsce

  • Sz. Wnuk 3d

III miejsce

  • I. Stelęgowski 3d
02.01.2024 

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek dla klas I-III
s. I. Kwietniewska

M. Donica

K. Wiśniewska

Ogólna

I miejsce

  • A. Bartosik 2b

II miejsce

  • M. Hendzel 2b
  • P. Kowalczyk 2b

III miejsce

  • A. Irańska 2f
  • G. Pasternak 3a

Wyróżnienia:

  • A. Basiak 1f
  • P. Jarząbek 1f
  • Z. Chaber 2d
  • K. Fuchs 3d

15.12.2023

“Moja wymarzona choinka”
M. Kedzierska

P. Wójcik

Klasy I

I miejsce

  • A. Płodzień 1e

II miejsce

  • K. Bukowski 1d
  • B. Łubianka 1b

III miejsce

  • I. Prus 1d

Wyróżnienia

  • M. Świeboda 1d
  • J. Adamowicz 1d
  • J. Wojnowski1b

15.12.2023

“Moja wymarzona choinka”
M. Kedzierska

P. Wójcik

Klasy II

I miejsce

  • J. Piórkowski 2e

II miejsce

  • F. Skiba 2f
  • J. Piskorska 2c

III miejsce

  • J. Okoń 2d
  • Z. Błach 2b

Wyróżnienia:

  • A. Benowski 2c
  • K. Karpiuk 2f
  • M. Olszak 2b

15.12.2023

“Moja wymarzona choinka”
M. Kedzierska

P. Wójcik

Klasy III

I miejsce

  • A. Chęć 3f

II miejsce

  • T. Cioch 3f
  • J. Śliwińska 3c

III miejsce

  • A. Jurak 3b
  • A. Stępniak 3c

Wyróżnienia:

  • A. Kwaśniewski 3c
  • M. Okoń 3f
  • J. Zagórska 3a
  • B. Dyrda 3b
  • Z. Radnicka 3c
  • H. Kozłowski 3d

 

Konkursy międzyszkolne

Data Nazwa konkursu i koordynator Kategoria Wyniki
17.06.2024r. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bajeczne motyle" (SP3) kl.I-III

I miejsce 

Jagoda Okoń

15.12.2023 

“Ozdoba choinkowa”
E.D. Gralak

A. Nikołajuk

A. Śnieżek

Ogólna

I miejsce

  • A. S. Kruszewskie SP nr 30 w Lublinie

II miejsce

  • M. Paluch SP nr 44 w Lublinie

III miejsce

  • H. Majdan SP nr 52 w Lublinie

Wyróżnienie

  • A. Skowrońska SP nr 39 w Lublinie
  • E. Bielak ZS nr 12, SP nr 14 w Lublinie
  • G. Golan ZS nr 12, SP nr 14 w Lublinie
  • O. Repiakhova ZS nr 12, SP nr 14 w Lublinie
  • F. Skiba ZS nr 12, SP nr 14 w Lublinie
 

Turniej klas profilowanych. Klasy II - III,

Koordynator AZS UMCS Lublin

Klasy II - III
  • Okoń Maja III f,
  • Struzik Marcelina III a,
  • Bartosik Ola II b,
  • Kowalczyk Pola II b,
  • Rubczewska Diana II f,
  • Lenart Ala III a,
  • Koniuszewska Karolina III a,
  • Nazaruk Hania III a,
  • Wic Lila III a,
  • Wójcik Maja II b,
  • Chwil Maja III e,
  • Boichuk Śnieżana III a,
  • Wójcicka Wiktoria III e

IV miejsce

maj Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Herbert dla najmłodszych” (SP 45) kl. I-III laureat Jakub Pietrzak
marzec Międzyszkolny konkurs plastyczno-technicznym  "Wielkanoce zwierzęta" (SP16) kl. I-III III miejsce - Franciszek Skiba
marzec Międzyszkolny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza palma" (SP 3) kl. I-III  II miejsce -Franciszek Skiba
styczeń Międzyszkolny konkurs plastyczny "Ozdoba Bożonarodzeniowa"(SP 21) kl. I-III I miejsce - Franciszek Skiba  
grudzień Międzyszkolny konkurs plastyczny "Makaronowe ozdoby bożonarodzeniowe" (SP27) kl. I-III III miejsce  - Franciszek Skiba

 

Konkursy ogólnopolskie
Data Nazwa konkursu  i koordynator Kategoria Wyniki
czerwiec

"Zdrowy Duchem, Silny Ciałem - Sto Lat Polskich Sportowców na Olimpiadzie",

koordynator, p. dyr. Aneta Dams

kl. I-III

I miejsce:

Mikołaj Olszak
II miejsce

Zofia Czuryszkiewicz

Wyróżnienia:

Mateusz Grzegorczyk

 

Konkursy ogólnopolskie

Data Nazwa konkursu i koordynator Kategoria Wyniki
09.01.2024 

“Orzeł” ortograficzny
E. Koniczyńska

K. Szerzeniewska

B. Grzegorczyk

Klasy II, III
  • Laureat, 2 miejsce w kraju (390 pkt) A. Lebiedowicz 2a
  • Laureat, 6 miejsce w kraju (370 pkt) A. Irańska 2f
  • Laureat, 11 miejsce w kraju (345 pkt) K. Karpiuk 2f
  • Laureat, 12 miejsce w kraju (340 pkt) J. Grysińska 2a
  •  Laureat, 5 miejsce w kraju (375 pkt) E. Daniel 3f
  • Laureat, 5 miejsce w kraju (375 pkt) H. Ślusarska 3f
  • Laureat, 9 miejsce w kraju (355 pkt) J. Zarzeczna 3f
  • Laureat, 10 miejsce w kraju (350 pkt) F. Krawiec 3a
  • Laureat, 10 miejsce w kraju (350 pkt) K. Strokoń 3c
  • Laureat, 12 miejsce w kraju (340 pkt) J. Śliwińska 3c
28.04.2024r. Ogólnopolski konkurs FENEK  

Laureat, miejsce 4 w kraju Adam Kurasiewicz

laureat, miejsce 5 w kraju Mateusz Wolański

laureat, miejsce 8 w kraju Franciszek Kozioł

laureat, miejsce 9 w kraju Aleksandra Irańska

  Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych "Świetlik" kl. I-III

Julia Grysinska - nagroda

Pola Goniewicz -  wyróżnienie

Wojciech Zgierski -  wyróżnienie

Renata Rybak -  wyróżnienie

Jakub Pietrzak - wyróżnienie

Anna Jurak - wyróżnienie

maj Konkurs ogólnopolski "Zuch" kl. I-III laureat Hana Adamowicz

 

Data Nazwa konkursu i koordynator Kategoria Wyniki
13.05.2024r. Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur Klasy II

wyróżnienia:

Adam Kurasiewicz

Pola Goniewicz

Julia Grysińska

Aleksandra Irańska

Mateusz Wolański

13.05.2024r. Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur Klasy III

Wojciech Bartoń

Gabriela Oniszczuk

Szymon Wnuk

 

Konkursy IV-VIII

Konkursy szkolne

Data Nazwa konkursu i koordynator Wyniki
Listopad
2023

Najpiękniejszy
stroik jesienny,

koordynator:

Urszula Bełczącka - Nadzieja, 

Anna Irma Stelmaszek

I miejsce

  •  Aleksandra Lipiec IVb
  • Zuzanna Wojnowska IVb 

II miejsce

  • Kinga Dorota IVd
  • Ivanna Merzalikova IVd

III miejsce

  • Maria Sobieszek IVd 
  • Paulina Piotrowska IVd

Wyróżnienia:

  • Marcel Kupisz IV b
  • Stanisław Kijora IVf
  • Mila Misztal IVa
  • Oskar Zdybel IVb
  • Danylo Avramenko IVf
  • Hanna Antoszek IVc
  • Zofia Badaj IVc
  • Filip Stępniak IVb
  • Oskar Żukowski IVf
  • Dominik Bloch IVa
  • Wiktoria Świrszcz IVa
  • Maria Stasiak IVa
  • Maliushkevych Mariia IVc
  • Franciszek Kitajewski IVa

Grudzień 2023

Karta w języku obcym,

koordynator:

Anna Kosz- Bober

  • Wyróżnienie: Krzysztof Wojdat 7f
  • Julia Flis 7c
  • Michał Musik 7b
Styczeń 2024

I Noworoczny Turniej Szachowy,

koordynator:

Roman Denisiuk

  • I miejsce - Jakub Chmielewski
  • II miejsce - Michał Fal
  • III miejsce - Szymon Nalewajek
Styczeń 2024

Najlepsza gra profilaktyczna  "Zdrówko",

koordynator:

Marzanna Lebedziuk

  • Nikola Pajączkowska 6g
Marzec 2024

Konkurs na kartkę świąteczną po angielsku,

koordynatorzy:

nauczyciele języka angielskiego

  •  Michał Musik 7b
Czerwiec 2024

I Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka „Szach – Mat”,

koordynator p. Roman Denisiuk

Pierwsze miejsce zajął: Michał Fal;

Drugie miejsce zajął: Jakub Chmielewski;

Trzecie miejsce zajął: Jakub Kmieć.

 

Konkursy międzyszkolne

Data Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko
14.11. 2023 r.

Igrzyska Młodzieży
Szkolnej - zawody
w badmintonie w
ramach
Współzawodnictwa
Sportowego Miasta
Lublin,

koordynatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce
chłopców

IV miejsce
dziewcząt

  • Bartosz Kliber 7a
  • Mateusz Gdula 7c
  • Paweł Grela 7c
  • Aleksandra Mystowska 8b
  • Khrystyna Yelicheva 7a
  • Karolina Borzęcka 8b
  • Maria Czapla 8b
12.11.2023 r.

Turniej WOMAN'S
BASKETBALL CUP
2023 klas V,

koordynatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce
dziewcząt
  • Katerina Slobodian 5c
  • Antonina Wdowiak 5a
  • Oliwia Klajnert 5d
  • Lena Słupna 5d
  • Amelka Jabłońska 5d
  • Paulina Drozdowska 5f
  • Natalia Błach 5a
  • Julia Ostrowska 5f
  • Milena Czapla 5f
  • Paulina Trybuła 5d
  • Alicja Kosior 5c
22.10.2023 r.

Turniej
BASKETBALL
CHALANGE CUP
2023 klas IV,

koordynatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce
dziewcząt
  • Aleksandra Lipiec 4b
  • Maja Depa 4c
  • Aniela Borkowska 4f
  • Julia Kramarz4f
  • Natalia Rybak 4b
  • Aleksandra Wieczorkiewicz 4c
  • Marcelina Zinowicz 4c
  • Hanna Antoszek 4c
  • Patrycja Mędza 4c
  • Nicole Gronkiewicz 4c
  • Zuzanna Wojnowska 4b
  • Maria Sobieszek 4d
  • Maria Wojdat 4a
  • Gabriela Kasperek 4b
19.10.2023 r.

Mistrzostwa
współzawodnictwa
sportowego szkół
miasta Lublin w
tenisie stołowym
drużynowym
Klasy VII - VIII,

koordynatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego

I miejsce
dziewczęta
  • Natalia Łucka 7d
  • Khrystyna Yelicheva 7a
Styczeń 2024

Konkurs plastyczny

“Wolność z Kościuszką”

w ramach projektu:

„Reduta Tadeusza Kościuszki w obronie Konstytucji 3 Maja-etap II”,

koordynator:

Joanna Kutnik

I miejsce 
II miejsce

III miejsce 

Maciej Kutnik 8b

Zuzanna Dąbkowska 7d

Bruno Biel 6e

Luty 2024

Konkurs plastyczny „Zwierzęta zagrożone wyginięciem”,

koordynatorzy:

Monika Domańska, Aneta Borkowska

I miejsce Antonina Wnuczek oraz Małgorzata Wątorska klasa VII e
Marzec 2024 

Międzyszkolne zawody wspinaczkowe,

koordynatorzy: Konrad Radecki, Bartłomiej Wiśniewski,

Kamil Stefaniak,

Konrad Figiel

II miejsce

III miejsce

Ryszard Bejm

Mateusz Mulawa

Marzec 2024 

Zawody sportowe w koszykówce chłopców Igrzyska Dzieci "XXVIII WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ MIASTA LUBLIN,

koordynator: Szkolny Związek Sportowy miasta Lublin 

IV miejsce Drobiazg Karol V a, Szurek Marcel V a, Duda Franciszek V b, Łoś Miłosz V b, Sierakowski Marcel V e, Słowik Tobiasz V e, Borkowski Kajtek VI b, Kania Aleks V b, Skraiński Jan VI b, Wieczorkiewicz Igor VI e.
Marzec 2024

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej "XXVIII WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ MIASTA LUBLIN,

koordynator: Szkolny Związek Sportowy miasta Lublin

IV miejsce Brelik Ola VII a, Flis Julia VII c Kozyra Adrianna VII c, Lato Julia VII c, Lis Anna VII d, Łucka Natalia VII d, Furdel Zuzia VII f, Kostyła Natalia VII f, Kroszczyńska Natalia VII f, Dutkiewicz Kasia VIII a, Stajszczak Lena VIII a, Czapla Marysia VIII b
Maj 2024  Turniej klas profilowanych, Klasy V, Koordynator AZS UMCS LUBLIN II miejsce Błach Natalia V a, Klajnert Oliwia V a, Wdowiak Antonina V a, Dubiel Kaja V b, Knap Hania V b, Kozyra Nina V b, Pakuła Paulina V b, Kosior Alicja V c, Kowalik Emila V c, Żak Julia V c, Kowalczyk Nina V d, Czapla Milena V f, Drozdowska Paulina V f, Ostrowska Julia V f
  Zawody sportowe w rugby tag chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej "XXVIII WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ MIASTA LUBLIN", Koordynator Szkolny Związek Sportowy miasta Lublin III miejsce Jóźwiak Emil VIII b, Kamiński Olek VIII b, Kutnik Maciej VIII b, Łyjak Mikołaj VIII b, Maciąg Michał VIII b, Miącz Mateusz VIII b, Pojęta Dawid VIII b, Zając Przemysław VIII b
Maj 2024  Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt 3x3 Igrzyska Młodzieży Szkolnej "XXVIII WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ MIASTA LUBLIN, Klasy VII - VIII, Koordynator Szkolny Związek Sportowy miasta Lublin III miejsce Czapla Marysia VIII b, Stajszczak Lena VIII a, Lato Julia VII c, Kostyła Natalia VIII f
Maj 2024  Turniej klas profilowanych, Klasy IV, Koordynator Szkolny Związek Sportowy miasta Lublin II miejsce Wieczorkiewicz Ola, Rybak Natalia, Wojnowska Zuzia, Struzik Marcelina, Mędza Patrycja, Czajka Ola, Depa Maja, Zinowicz Marcelina, Sobieszek Maria, Głuszczak Opałka Tosia, Turlewicz Zuzia, Turlewicz Hania
Czerwiec 2024

Konkurs plastyczny "Psie Supermoce",

koordynatorzy: p. Anna Czubak, p. Adrianna Wiechnik

Finalista

Wyróżnienie

Filip Szatałowicz 4e

Adrian Chorębała 6a

Konkursy wojewódzkie

Data Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko
28-29
listopada
2023 r.

27 Jesienny
Konkurs
Recytatorski w
Lublinie,

koordynator:

Adrian Cejmer

Laureat

Aleksandra Brelik 7a

Marzec 2024

Konkurs Literacko-Plastyczny

,,Ilustracje do wierszy

Józefa Czechowicza i Czesława Miłosza",

koordynator:

Renata Nowaczek

Wyróżnienie Szymon Wnuczek 4f
Marzec 2024

Konkurs Wiedzy o Prawie - organizowany przez Krajową Izbę Radców Prawnych - Ogólnopolskiej Akademii,

koordynator:

Marzanna Lebedziuk

Zakwalifikowanie do etapu okręgowego Aleksandra Kostka
Marzec 2024

InstaLogic,

koordynator:

Aleksandra Wójcicka

finalista

Laureat I miejsca

III miejsce w Lublinie

 

Igor Basiak 4f

Paweł Grela 7c

Maj 2024

Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny 700 LAT LUBLINA! „PIÓREM I PĘDZLEM O LUBLINIE” Szlakiem lubelskich legend",

koordynator:

Renata Nowaczek

I miejsce

wyróżnienie

 

Lena Słupna 5d

Laura Billewicz kl. 5d

 

Maj 2024

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”,

koordynator: Renata Nowaczek

I miejsce

wyróżnienie

Barbara Brodziak

kl. 4f

Laura Billewicz

kl. 5 d

Maj 2024

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Papież Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”,

koordynator: Renata Nowaczek

I miejsce Emilia Kowalik kl. 5c
Maj 2024

,,Alchemik" w kategorii Adept,

koordynator:

Agnieszka Moskal

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Mikołaj Łyjak 8b

Maria Czapla 8b

Aleksandra Mystowska 8b

Julia Mucha 8a, Karol Bis 7a, Urszula Rymarczyk 7f, Michalina Wojciechowska 7f,

Lena Stajszczak 8a

Maj 2024

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Znane dzieła architektury polskiej w moich oczach" - edycja II,

koordynator: Joanna Kutnik

III miejsce

wyróżnienie

Diana Brzezińska kl. VII

Julia Flis kl. VII

Mikołaj Zawadzki kl. VII

Maj 2024

Olimpus  - sesja wiosenna 2024,

koordynator:

Anna Irma Stelmaszek

Laureaci


Maksymilian Wawrzak kl. 4d 
Jan Figiel kl. 4f 
Maja Depa kl. 4c 
Michał Waśkowicz kl. 4d 
Michał Markowski kl. 4d 
Zofia Badaj kl. 4c 
Anna Kovalenko kl. 4c
Aleksandra Wieczorkiewicz kl. 4b
Maria Sobieszek kl. 4d
Sebastian Kuc kl. 4c 
 

Maj 2024

konkurs fotograficzny „Przyroda wokół nas” organizowany przez Fundację dla Przyrody pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty,

koordynator:

Anna Irma Stelmaszek

Laureat

Laureat: Patrycja Mędza klasa 4c

Maj 2024 

I wojewódzki konkurs ,,Przyroda- Nauka- Przyszłość",

koordynatorzy:

zespół przyrodniczy

Laureat Michał Mróz kl. 8c
Czerwiec 2024

Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik",

koordynator:

zespół przyrodniczy

Nagroda

Wyróżnienie

Rafał Litkowski

Marcel Szwajgier

Czerwiec 2024

I edycja Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego „UNIchem”,

koordynator: p. Agnieszka Moskal

Laureat

Finalista

Mikołaj Łyjak

Maria Czapla

Czerwiec 2024


Konkurs Informatyczny Gigathon,

koordynator: p. Aleksandra Wójcicka

zakwalifikowani do II etapu Fal Michał, Kmieć Jakub

 

Konkursy przedmiotowe 2023/2024
Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego

Konkurs matematyczny

  1. Oliwier Migryt kl. 7a
  2. Przemysław Zając kl. 8b
  3. Mikołaj Łyjak kl. 8b

Konkurs historyczny

  1. Adam Aleksander Niezabitowski kl. 6b
  2. Krzysztof Miszczuk kl. 8c

Konkurs języka angielskiego

  1. Igor Bochenek kl. 6b
  2. Maria Czapla kl. 8b
  3. Przemysław Zając kl. 8b

Konkurs chemiczny

  1. Mikołaj Łyjak kl. 8b
  2. Aleksandra Anna Mystowska kl. 8b
  3. Maria Czapla kl. 8b
  4. Ana Marinov kl. 8c

Konkurs języka rosyjskiego

  1. Khrystyna Yelicheva kl. 7a

Konkurs biologiczny

  1. Mikołaj Piotr Zawadzki kl. 7e
  2. Zuzanna Michalewska kl. 7b
  3. Szymon Nalewajek kl. 6g
  4. Szymon Czerw kl. 8a
  5. Maria Czapla kl. 8b
  6. Piotr Zieliński kl. 8a
  7. Aleksandra Anna Mystowska kl. 8b
  8. Julia Flis kl. 7c
  9. Karolina Borzęcka kl. 8b

Konkurs fizyczny

  1.  Krzysztof Miszczuk 8 c

Konkurs geograficzny

  1. Szymon Piotr Koniuszewski kl. 7a
  2. Michał Fal kl. 6g
  3. Zuzanna Dąbkowska kl. 7d
  4. Fabian Kwiatek kl. 7d
  5. Mikołaj Piotr Zawadzki kl. 7e
  6. Krzysztof Miszczuk kl. 8c

Konkurs języka niemieckiego

  1. Katarzyna Dutkiewicz kl. 8a

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego

Konkurs matematyczny

  1. Oliwier Migryt kl. 7a
  2. Mikołaj Łyjak kl. 8b

Konkurs języka angielskiego

  1. Maria Czapla kl. 8b
  2. Przemysław Zając 8b

Konkurs chemiczny

  1. Mikołaj Łyjak kl. 8b

Konkurs biologiczny

  1. Mikołaj Piotr Zawadzki kl. 7e
  2. Zuzanna Michalewska kl. 7b
  3. Julia Flis kl. 7c

Konkurs geograficzny

  1. Michał Fal kl. 6g
  2. Zuzanna Dąbkowska kl. 7d

Konkurs języka niemieckiego

  1. Katarzyna Dutkiewicz kl. 8a


Wyniki konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

Laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

Uzyskany tytuł

Nazwa konkursu przedmiotowego

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

1

Mikołaj Łyjak kl. 8b

Laureat

Konkurs chemiczny

Agnieszka Moskal

2

Mikołaj Zawadzki kl. 7e

Laureat

Konkurs biologiczny

Monika Domańska

3

Julia Flis kl. 7c

Laureat

Konkurs biologiczny

Monika Domańska

4

Michał Fal kl. 6g

Laureat

Konkurs geograficzny

Marcin Pawłowski

5

Katarzyna Dutkiewicz kl. 8a

Laureat

Konkurs języka niemieckiego

Anna Kosz-Bober

6

Oliwier Migryt kl. 7a

Finalista

Konkurs matematyczny

Ewa Tomaszewska

7

Mikołaj Łyjak kl. 8b

Finalista

Konkurs matematyczny

Bartosz Krakowiak

8

Maria Czapla kl. 8b

Finalista

Konkurs języka angielskiego

Barbara Wojda

9

Przemysław Zając 8b

Finalista

Konkurs języka angielskiego

Barbara Wojda

10

Zuzanna Michalewska kl. 7b

Finalista

Konkurs biologiczny

Monika Domańska

11

Zuzanna Dąbkowska kl. 7d

Finalista

Konkurs geograficzny

Marcin Pawłowski

Konkursy międzynarodowe

Konkursy międzynarodowe
Data Nazwa konkursu, koordynator Miejsce Imię i nazwisko
16 grudnia 2023 

Christmas Typing Challenge ,

koordynator: Aleksandra Wójcicka

134

181

214

381

400

413

425

Mateusz Gdula 7c

Martyna Piwko 7d

Przemysław Lasek 5e

Bernard Ozga 6b

Laura Billewicz 5d

Bartosz Winnicki 6a

Sofia Skakovska 5e

czerwiec 2024

Kangur Matematyczny,

koordynator: Katarzyna Żuchnik

Laureat

Wynik bardzo dobry

Pozostali nagrodzeni

Rafał Litkowski

Michał Fal

Nikodem Turek

Piotr Bartoń

Bartosz Jesionek