Czytelnictwo - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Article heading icon

Statystyka czytelnicza

 

Statystyka czytelnicza za rok szkolny 2023/2024

Klasa

Ilość książek

Średnia na 1 ucznia w klasie

Miejsce w szkole

1a

505 21,95 4

1b

497 23,35 1

1c

383 15,96 10

1d

203 8,85 18

1e

396 15,84 11

1f

394 16,34 9

2a

479 19,16 5

2b

359 15,74 12

2c

354 17,35 7

2d

482 22,91 2

2e

299 13,61 15

2f

356 14,83 14

3a

307 12,77 16

3b

294 15,47 13

3c

381 16,48 8

3d

368 17,52 6

3e

435 22,76 3

3f

295 12,45 17

 

Statystyka czytelnicza za grudzień 2023 klasy IV-VIII

Klasa

Ilość

książek

Średnia na 1 ucznia

w klasie

Miejsce

w szkole

4a

283 13,56 10

4b

362 14,48 7

4c

371 16,86 2

4d

326 14,45 8

4e

301 13,59 9

4f

285 12,39 14

5a

302 14,93 4

5b

362 18,45 1

5c

321 14,72 5

5d

259 12,36 15

5e

310 12,68 11

5f

268 10,74 19

6a

277 12,61 12

6b

287 12,48 13

6c

269 10,76 18

6d

292 14,60 6

6e

315 12,07 16

6f

233 11,75 17

6g

308 15,42 3

7a

354 18,63 1

7b

289 15,42 5

7c

271 12,71 9

7d

311 16,44 4

7e

309 17,01 3

7f

308 15,40 6

8a

347 17,17 2

8b

255 13,91 7

8c

249 12,92 8
Najlepsi czytelnicy

Najlepsi czytelnicy w poszczególnych klasach

 

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość książek

(bez podręczników)

 

Daniel Maja

1A

49

 

Kłębowska Aleksandra

1B

59

 

Bogusz-Russel Erika 1C 41

 

Walczyna Oliwia

1D 13

 

Płodzień Agnieszka

1E 44

 

Basik Ada 1f 41

 

Lisiecki Antoni

2A 40

 

Pilińska Julia

2B 29

 

Szewczak Joanna

2C 25

 

Okoń Jagoda

2D 74

 

Iwaniak Zuzanna

2E 25

 

Wic Liliana

2F 27

 

Adamowicz Karina

3A 27

 

Jurak Anna

3B 30

 

Strokoń Kalina

3C 32

 

Rozwałka Vanessa

3D 39

 

Tokarz Filip

3E 28

 

Okoń Maja

3F 31

 

Ordys Sabina

4A 21

 

Piech Mateusz

4B 22

 

Kovalenko Anna

4C 57

 

Dorota Kinga

Lisiecka Łucja

4D

40

40

 

Lipa Ewa

4E 16

 

Basiak Igor

4F 16

 

Wdowiak Antonina

5A 16

 

Dubiel Kaja

5B 30

 

Stolarek Zofia

5C 27

 

Kijora Jan

5D 18

 

Bednarczyk Małgorzata

5E 18

 

Szwajgier Marcel

5F 19

 

Ołtarzwska Alicja

6A 16

 

Borkowski Kajetan

6B 19

 

Smyk Filip

6C 16

 

Zams Amelia

6D 26

 

Stypuła Gabriel

6E 18

 

Golus Teofil

6F 23

 

Chmielewski Jakub

6G 34

 

Yelicheva Khrystyna 7A 43

 

Michalewska Zuzanna

7B 19

 

Szulczyk Matylda

7C 19

 

Łyjak Łukasz

7D 45

 

Ławicki Antoni

7E 25

 

Kostyła Natalia

7F 27

 

Filip Dawid

8A 31

 

Mystowska Aleksandra

8B 18

 

Jaglarz Katarzyna

8C 19