Uczeń naszej szkoły wyróżniony! - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 19.04.2024, 21:42

Uczeń naszej szkoły wyróżniony!

Jaś Wojnowski – uczeń klasy I b znalazł się wśród wyróżnionych w XXVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mój Świat", zatytułowanym "Portret" organizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” w Lublinie.

konkurs Portret

Na tegoroczną edycję konkursu napłynęło 2 095 prac z Polski, Ukrainy, Kazachstanu, Słowacji, Tajwanu, Litwy, Chin, Włoch i USA. Jury konkursu przyznało 12 nagród i 42 wyróżnienia. Bardzo cieszymy się, że przepiękna praca Jasia została doceniona i wyróżniona. Otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 15 czerwca 2024 roku w „Galerii Krańcowej”, mieszczącej się w głównej siedzibie Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice" w Lublinie, ale my pracę Jasia możemy zobaczyć już dzisiaj. Gratulujemy!