Sukces uczniów klas starszych w konkursach artystycznych! - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 06.05.2024, 20:02

Sukces uczniów klas starszych w konkursach artystycznych!

Miło nam ogłosić sukces uczennic w konkursach artystycznych o randze ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Rysunki dziewczynek otrzymały najwyższe miejsca i wyróżnienia.

nauczycielka z uczennicą

Są to:

• I miejsce: Lena Słupna kl. 5d, Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny 700 LAT LUBLINA! „PIÓREM I PĘDZLEM O LUBLINIE” Szlakiem lubelskich legend
  • wyróżnienie: Laura Billewicz kl. 5d, Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny 700 LAT LUBLINA! „PIÓREM I PĘDZLEM O LUBLINIE” Szlakiem lubelskich legend
  • I miejsce: Barbara Brodziak, kl. 4f,XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”
  • wyróżnienie: Laura Billewicz kl. 5d, XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”
  • I miejsce: Emilia Kowalik, kl. 5c, XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Papież Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”

Przygotowanie pracy konkursowej to z jednej strony potwierdzenie uzdolnień plastycznych ucznia, a z drugiej efekt wielogodzinnej pracy poza lekcjami w zaciszu szkolnego zaplecza. Wszystkie rysunki powstały pod kierunkiem p. Renaty Nowaczek.
Serdecznie gratulujemy!