Wyniki konkursu InterInfo - klawiaturowe szybkie pisanie - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 22.12.2023, 19:11

Wyniki konkursu InterInfo - klawiaturowe szybkie pisanie

Wyniki Christmas Typing Challenge 4

Logo konkursu InterInfo

W dniu 16 grudnia 2023 roku uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność wzięcia udziału w konkursie informatycznym pod nazwą - Christmas Typing Challenge 4. Konkurs ten miał postać rywalizacji pomiędzy uczniami z całej Polski, a Chorwacji. Uczniowie mieli za zadanie w jak najkrótszym czasie napisać dwa teksty na komputerze bezbłędnie. Za popełnienie jakiegokolwiek błędu naliczane były punkty karne, które niestety mogły pogorszyć ostateczny wynik. Zakończył się zwycięstwem uczestników z Chorwacji. Gratulujemy! (Uczestnicy z Chorwacji zdobyli 49802 pkt, a z Polski 49511 pkt.)

Serdeczne podziękowania dla uczniów, którzy chcieli powalczyć o wysokie miejsca w zaciętej stawce i udało im się uzyskać następujące miejsca:

• 134 miejsce - Mateusz Gdula - 7C
  • 181 miejsce - Martyna Piwko - 7D
  • 214 miejsce - Przemysław Lasek - 5E
  • 381 miejsce - Bernard Ozga - 6B
  • 400 miejsce - Laura Billewicz - 5D
  • 413 miejsce - Bartosz Winnicki - 6A
  • 425 miejsce - Sofia Skakovska - 5E

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynator konkursu Aleksandra Wójcicka