Wielkanocne warsztaty w klasie II d - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 25.03.2024, 04:19

Wielkanocne warsztaty w klasie II d

Wielkanoc to bardzo radosny czas, na który z wytęsknieniem czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które warto przekazywać młodszym pokoleniom.

Uczniowie wykonują wielkanocne stroiki

Dzieci z klasy II d wzięły udział w warsztatach, na których wykonały wielkanocnego baranka oraz świąteczny stroik. Uczniowie mieli do dyspozycji różnorodne materiały plastyczne, dzięki którym powstały własnoręcznie wykonane, piękne ozdoby świąteczne. Uczestnictwo w warsztatach stworzyło warunki do rozwijania kreatywności i twórczości uczniów. Na dzieci czekała również wielkanocna niespodzianka: szukanie ukrytych, czekoladowych jajek.
Dziękujemy Rodzicom za organizację warsztatów.
Wychowawca: Anna Lis