Warsztaty tematyczne na świetlicy - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 17.03.2024, 09:15

Warsztaty tematyczne na świetlicy

14.03 obchodzone jest niezwykłe święto - Dzień Pająka. W tym dniu, dzięki uprzejmości jednego z rodziców, dzieci z klasy 1 d i 1 f mogły uczestniczyć w warsztatach tematycznych, zorganizowanych na świetlicy.

dzieci-wykonuja-pajaki-z-papieru

Tata jednego z uczniów, który zajmuje się hodowlą pająków, przyjechał do szkoły ze swoimi pupilami. Dzieci mogły zobaczyć mniejsze i większe pająki. Zajęcia miały na celu oswojenie dzieci z pająkami. Uczniowie poznały budowę ciała pająków, wspólnie dokonały porównania przedstawicieli najbardziej popularnych pająków. Warsztaty odbyły się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Po zajęciach dzieci wykonały swoje pająki z papieru.

Koordynatorzy:
Agnieszka Karpińska