Warsztaty przyrodnicze z egzotycznymi gatunkami zwierząt - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 07.04.2024, 19:17

Warsztaty przyrodnicze z egzotycznymi gatunkami zwierząt

Dnia 4 kwietnia uczniowie klas 4b oraz 4f wzięli udział w fascynujących warsztatach w formie egzotycznej podróży po świecie.

Egzotyczne zwierzęta

Dzieci miały okazję zobaczyć na żywo takie okazy jak: węże, skorpiony, gekony, egzotyczne ślimaki, żaby budgetta, świnki morskie skinny czy karaczany madagaskarskie. Podczas warsztatów każda chętna osoba mogła dotknąć danego osobnika i sprawdzić jaki jest w dotyku. Dowiedzieliśmy się również jak należy prawidłowo obchodzić się z tymi zwierzętami oraz poznaliśmy wiele ciekawostek dotyczących ich życia.
Z pewnością warsztaty były niezapomnianą i zapadającą głęboko w pamięć przygodą dla naszych uczniów.

Anna Irma Stelmaszek