Propozycja zajęć dodatkowych dla klas I-III - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 18.03.2024, 09:10

Propozycja zajęć dodatkowych dla klas I-III

Lubisz prace manualne? Chciałbyś spróbować stworzyć swoje własne amigurumi? Zapraszam!

Plakat z maskotkami na szydełku

Robótki ręczne na szydełku są nie tylko efektowne i ciekawe, ale również rozwijają twórcze myślenie, sprawność manualną, dokładność i poczucie estetyki oraz cierpliwość. Jest to też odpoczynek od zajęć szkolnych, wyciszenie i odreagowanie emocji i napięć. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać japońską sztukę amigurumi i spróbować sami stworzyć swoją maskotkę.

Zajęcia odbywają się w piątki w godz. 11:00-12:50. Chętnych zapraszamy z własnym szydełkiem 2,5 mm. i  żółtą włóczką :)  Zainteresowanych proszę o kontakt beata.grzegorczyk@zs12.lublin.eu - decyduje kolejność zgłoszeń!