Dzień bez plecaka w Zespole Szkół nr 12 - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 20.03.2024, 11:45

Dzień bez plecaka w Zespole Szkół nr 12

W piątek 15 marca 2024 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień bez plecaka – „no backpack day” . To wydarzenie obudziło w uczniach niespotykane pokłady kreatywności

Plecak jako krzesło na kółkach.

Zadaniem uczniów było zamienić klasyczny plecak na coś innego w czym można przynieść swoje książki i przybory szkolne. Uczniowie byli widziani z wiadrami, koszami na pranie, koszami na śmieci, garnkami, wózkami dla lalek, wózkami sklepowymi, walizkami podróżnymi. Każdy w tym dniu mógł dać upust swojej wyobraźni. Pomysły były rzeczywiście zaskakujące, a niektóre wręcz szalone. Akcja wywołała dużo uśmiechu i radości. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomysłowość.