Uroczyste Zakończenie klas IV-VII, rok 2023/2024 - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 21.06.2024, 16:17

Uroczyste Zakończenie klas IV-VII, rok 2023/2024

W dniu 21.06.2024 roku o godzinie 11:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas 4-7.

Uczeń cieszy się z nagrody

Wydarzenie rozpoczął występ artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 7a, którzy przedstawili spektakl pt. ,,Życie dawniej, życie dziś”. Poprzez zestawienie wspomnień z młodości seniora z aktualnymi sytuacjami ukazano wpływ internetu na zmiany w relacjach międzyludzkich. Puentą przedstawienia było to, że żadna technologia nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem.

W części oficjalnej zostali nagrodzeni uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich i lokalnych, w tym finaliści oraz laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Uroczyście pogratulowano uczniom wysokich osiągnięć w nauce oraz bardzo dobrego i wzorowego zachowania. Na zakończenie wydarzenia wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 12 pan Lucjan Miciuk życzył wszystkim spokojnego, miłego i przyjemnego wakacyjnego odpoczynku.

Adrian Cejmer