Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas I-III - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 21.06.2024, 17:22

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas I-III

W piątek 21 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Na uroczystości o godz. 9.00 spotkali się uczniowie klas 1-3, Rodzice, Dyrekcja Szkoły i zaproszeni Goście.

Zakończenie roku klas I-III

Pan Lucjan Miciuk dyrektor szkoły przywitał zaproszonych gości: przewodniczącego Rady Rodziców pana Kamila Szwajgiera oraz wiceprzewodniczącą Rady Rodziców do klas 1-3 panią Jolantę Jarząbek, uczniów, nauczycieli i licznie przybyłych rodziców. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego. Podczas akademii zostali wyróżnieni uczniowie, którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w tym roku szkolnym. W trakcie uroczystości uczniowie klasy 3a przedstawili program artystyczny pt. „Cztery Pory Roku”, w którym pokazali rok pracy szkoły widziany ich oczami . Muzyka, taniec i dialogi wzruszyły wszystkich gości, a przede wszystkim rodziców, którzy towarzyszyli im w tej wyjątkowej chwili. Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa.

Życzymy wszystkim uczniom samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

Koordynatorzy:
Wicedyrektor Aneta Dams