Uroczyste zakończenie roku klas ósmych 2023/2024 - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 21.06.2024, 16:52

Uroczyste zakończenie roku klas ósmych 2023/2024

To dziś, 20 czerwca 2024 r., podczas akademii z okazji zakończenia roku szkolnego ósmoklasiści uroczyście pożegnali naukę w ZS nr 12 w Lublinie. Przed publicznością wystąpiły dzieci z klasy 5F.

Zakończenie

W role prowadzących wcieliły się Aleksandra Mystowska, Karolina Borzęcka, Katarzyna Jaglarz i Roxana Zawada, tegoroczne absolwentki. Był czas na część artystyczną, przekazanie sztandaru szkoły, a także na podziękowania dla nauczycieli i rodziców. Wręczono nagrody oraz dyplomy i listy gratulacyjne. Pan Dyrektor Lucjan Miciuk podsumował mijający rok pracy. Na spotkanie przybyła także Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta, Radna Rady Miasta Lublin – Jadwiga Mach. Głos zabrał również Przewodniczący Rady Rodziców, pan Kamil Szwajgier. O oprawę muzyczną i występ chóru zadbała pani Katarzyna Wiśniewska, a dekorację wykonała pani Joanna Kutnik. Uroczystość przygotowała pani Anna Jasińska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Autor: Anna Jasińska