Sukces Samorządu Uczniowskiego w konkursie grantowym dla Samorządów Uczniowskich "SUper Granty" - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 26.05.2024, 19:52

Z radością informuję, że nasza szkoła odniosła wielki sukces w konkursie grantowym dla Samorządów Uczniowskich "SUper Granty".

Nasz projekt "Reporterska Czternastka" przeszedł pomyślnie wszystkie etapy i zdobył dofinansowanie w wysokości 7,5 tys. zł jako jedna z 13 szkół podstawowych Miasta Lublin.

Spotkanie, na którym uroczyście zainaugurowano grant, odbyło się 21 maja 2024 r. w przestrzeni Hej na ul. Peowiaków w Lublinie.

SuperGranty

W warsztatach integrujących uczniów i nauczycieli zwycięskich projektów uczestniczyli: Aneta Dams - wicedyrektor szkoły, opiekun Samorządu Uczniowskiego, koordynator merytoryczny grantu, Kamil Stefaniak - nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun Samorządu Uczniowskiego, Natalia Sugier oraz Julia Wójcik - uczennice zaangażowane w realizację grantu.

Projekt "Reporterska czternastka" idealnie wpisuje się w idee Europejskiej Stolicy Kultury 2029, promując kreatywność, zaangażowanie społeczne i rozwój umiejętności dziennikarskich wśród uczniów.

Dzięki uzyskanym środkom będziemy mogli zrealizować wiele ciekawych inicjatyw, które wzbogacą życie naszej szkolnej społeczności i pozwolą uczniom rozwijać swoje pasje oraz talenty.

Gratuluję wszystkim osobom zaangażowanym w projekt i dziękuję za wsparcie! Czekam z niecierpliwością na realizację naszych planów i dalsze sukcesy uczniów Zespołu Szkół nr 12.

Aneta Dams
Wicedyrektor szkoły ds. klas I-III