Spotkanie władz miasta Lublina z laureatami międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów artystycznych - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 19.06.2024, 18:06

Uroczystość odbyła się 17 czerwca 2024 r. w siedzibie Zespołu Szkół nr 5 w Lublinie. Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, dr Mariusz Banach, wręczył tegorocznym laureatom nagrody książkowe i dyplomy. Natomiast dyrektorom szkół i nauczycielom przekazał pamiątkowe dyplomy za osiągnięcia artystyczne uczniów w roku szkolnym 2023/2024.

Łącznie nagrodzonych zostało 130 uczniów z 34 szkół, którzy uzyskali 184 tytuły. Uczniowie – laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2023/2024 średnią ocen co najmniej 4,80 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania, otrzymają również jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach artystycznych.

W Zespole Szkół nr 12 laureatami zostali: Barbara Brodziak uczennica klasy 4f, Emilia Kowalik uczennica klasy 5c, Michał Fal uczeń klasy 6g, Aleksandra Brelik uczennica klasy 7a, Zofia Kopyto i Diana Brzezińska uczennice klasy 7b.

Opiekę artystyczną sprawowały: pani Renata Nowaczek, pani Joanna Kowalczyk, pani Katarzyna Wilczyńska – Brelik, pani Urszula Bełczącka – Nadzieja.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom oraz życzymy powtórzenia sukcesu w nowym roku szkolnym.

Urszula Bełczącka – Nadzieja