Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z laureatami konkursów przedmiotowych - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 12.06.2024, 18:56

Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z laureatami konkursów przedmiotowych

W dniu 11 czerwca 2024 r. w siedzibie Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbyło się uroczyste spotkanie władz miasta Lublina z uczniami szkół podstawowych – laureatami konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim oraz ogólnopolskich konkursów tematycznych. Uczestnikami spotkania byli uczniowie zarówno ze szkół prowadzonych przez samorząd, jak i przez inne podmioty.

Zdjęcie grupowe nagrodzonych uczniów wraz z nauczycielami prowadzącymi

Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, dr Mariusz Banach, wręczył tegorocznym laureatom nagrody książkowe i dyplomy, a także przekazał pamiątkowe dyplomy dyrektorom szkół i nauczycielom za ich wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2023/2024. Ponadto, trzy szkoły publiczne oraz jedna szkoła prowadzona przez inny podmiot otrzymały puchary Prezydenta Miasta Lublin. Łącznie nagrodzono 167 uczniów przygotowanych przez 153 nauczycieli z 43 szkół, którzy zdobyli 194 tytuły laureata.

Z dumą informujemy, że w gronie nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:  Mikołaj Łyjak, Katarzyna Dutkiewicz, Mikołaj Zawadzki, Julia Flis oraz Michał Fal.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!