MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY WSPINACZKOWE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 12 W LUBLINIE - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 24.06.2024, 09:42
Article heading icon

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY WSPINACZKOWE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 12 W LUBLINIE

W dniu 19 czerwca 2024 r. na sztucznej ściance wspinaczkowej Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie odbyły się Międzyszkolne Zawody Wspinaczkowe klas 1-3 szkół podstawowych. W rywalizacji udział wzięli uczniowie ze szkoły im. Paderewskiego w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 7 w Lublinie oraz naszej placówki- Szkoły Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki.
Zawody przeprowadzili nauczyciele w-f-u p. Konrad Radecki, p. Bartłomiej Wiśniecki i p. Konrad Figiel. Operatorem kamery- drona był p. Michał Namiota.

Zawodnicy

zawody wspinaczkowe

 

 

 

LISTA STARTOWA

  1. Szyborski Tytus S.P. Paderewski
  2. Janiszewska Martyna S.P. Paderewski
  3. Pytel Pola S.P. Paderewski
  4. Małka Alicja S.P. Paderewski
  5. Niedziałek Liliana S.P. Paderewski
  6. Wolniewicz Gustaw S.P. nr 7
  7. Daniel Maja S.P. nr 14
  8. Gall Leonard S.P. nr 14
  9. Bianka Gąbka S.P. nr 14
  10. Jusiński Jan S.P. nr 14
  11. Lajnert Olaf S.P. nr 14
  12. Kłębokowska Ola S.P. nr 14
  13. Goniewicz Polsa S.P. nr 14
  14. Strokoń Kalina S.P. nr 14
  15. Szatałowicz Mikołaj S.P. nr 14
  16. Śliwińska Justyna S.P. nr 14
  17. Wnuczek Stasio S.P. nr 14
  18. Wnuk Szymon S.P. nr 14
  19. Kryczka Wiktoria S.P. nr 14
  20. Margol Emilia S.P. nr 14
  21. Styczyńska Hania S.P. nr 14
  22. Irańska Aleksandra S.P. nr 14
  23. Stasiak Justyna S.P. nr 14
  24. Deneka Franek S.P. nr 14

MEDALE ZDOBYLI

Kategoria chłopcy:

  1. Gall Leonard 1 miejsce z czasem 36,84 s
  2. Wnuk Szymon 2 miejsce z czasem 37,59 s
  3. Wolniewicz Gustaw 3 miejsce z czasem 51,68 s

Kategoria dziewczęta:

  1. Styczyńska Hania 1 miejsce z czasem 1m. 34, 80 s.
  2. Śliwińska Justyna 2 miejsce z czasem 1m. 47, 24 s.
  3. Strokoń Kalina 3 miejsce z czasem 1m. 49, 80 s.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z zawodów.