„Czytanie na polanie” w edukacji wczesnoszkolnej - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

Tag img 21.06.2024, 04:48

„Czytanie na polanie” w edukacji wczesnoszkolnej

W dniu 14 czerwca uczniowie klas 1-3 wzięli udział w II edycji ogólnopolskiej akcji „Czytanie na polanie”. Celem akcji jest popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

dzieci słuchają bajki

W dniu 14 czerwca uczniowie klas 1-3 wzięli udział w II edycji ogólnopolskiej akcji „Czytanie na polanie”. Celem akcji jest popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Pani Agnieszka Chaber wraz z innymi pracownikami Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN Panią Joanną Tarasiewicz oraz Panią Marią Nozka przedstawiły dzieciom teatrzyk w oparciu o opowiadania „Umiem mówić” oraz „Jak Nowatorscy przestali rozmawiać”. Nasi goście zaprosili również uczniów do wspólnego czytania. Dzieci chętnie czytały fragmenty opowiadania, a także spędziły ze sobą miłe chwile przed budynkiem naszej szkoły. Dziękujemy mamie Zuzi, Pani Agnieszce Chaber za ogromne zaangażowanie oraz Panu Piotrowi Wiechnikowi za fotorelację.

Koordynator:
Anna Lis